Geoblog.pl    pograbisz    Podróże    ameryka poludniowa 2009-2010    tranzytem

tranzytem

Wenezuela
Wenezuela, Caracas

Lotnisko w Caracas gościło mnie kilkanaście godzin. do luksusu daleko. Ot, udawanie kawałka puzla i szukania dogodnej pozycji, która umożliwi zmrużenie oka choć na chwile. udało się średnio, a właściwie wcale. W okolicach 2 odpaliłam film i takim oto sposobem dotrwałam do 4.30, czyli godziny, od której teoretycznie otwarty jest punkt informacji. Z informacji miałam odebrać bording pass, a następnie w spokoju wyczekiwać samolotu do Bogoty. Godzina warowania w wyznaczonym miejscu, lekki stres, bo nikt się nie pojawiał. Skąd wykombinować bording pass? kilka rundek po lotnisku, szukanie kompetentnej osoby i włuuuala… zaczepiłam jedną kobitę z avianki z prośbą o ‘ręczne’ wypisanie biletu. Problemu nie było, ale oczywiście musiałam się tłumaczyć skąd jestem, czego chce, dlaczego tego chce i czy na pewno chce tego, czego chce;) Przed 7 zajęłam miejsce na pokładzie batmobilu, gdzie niemalze ugoszczono mnie chlebem i solą, czyt. samolotowym sandwiczem i coca colą. Sniadanie zjedzone, zatem czas udac się na godzinny spoczynek. Śmiesznie, bo sam lot do Bogoty trwa półtorej godziny, a oczekiwanie na samolot prawie dobę. bang bang

syla
syla - 2009-11-13 14:50
No nareszcie kochana sie odzywasz, kilka dni przerwy a ja padaka) juz teraz wiem co czula rodzinka jak zniknelysmy z netu na 10 dni.sciski piski

pola
pola - 2009-11-14 17:44
hej! ja dzisiaj dojechalam do tagarnga! chichi cie pozdrawia i pyta kiedy go odwiedzisz hehe. w hostelu fajni ludzi, ucza mnie hiszpanskiego. oczywiscie sami artesano, jeden masazysta, nie omieszakm skorzystac z jego talentu hehe. co jeszcze... dzisiaj ide na rozmowe w sprawie pracy w casa holandia... siejejeje kreci sie!

syla
syla - 2009-11-17 10:22
sciski piski dla chichiego, odwiedze, odwiedze niech sie nie boi))) i oczywiscie pozdro dla miejscowych, Curvelo i Gorge, bo pewnie oni wciaz tam kwitna

Zasoby: 52 wpisy52 134 komentarze134 394 zdjęcia394 0 plików multimedialnych0

11.05.2009 - 25.02.2010