Geoblog.pl    pograbisz    Podróże    ameryka poludniowa 2009-2010    kilka słów od pani s.

kilka słów od pani s.

Polska, Gniezno

hmmm

minął miesiąc, z przyjemnością patrze na zdjęcia z naszej małej wycieczki, wydaje się to tak dawno i niemożliwe a jednak...za oknem zimno i ponuro, więc łechce oczka wspomnieniami.

dla tych co nie wiedzieli, przed naszą podróżą nie znałyśmy się z Polą zbyt dobrze, tak naprawdę to Ten jedyny raz wyszłyśmy razem same na drinka, pamiętnej nocy kiedy to gin z tonikiem smakował wyborniej niż zwykle i ....co z tego wyszło)))

Dzięki Pola/Polola/Polita/Pololita za kosmiczny czas, dałyśmy rade w niesamowicie wyczesanym tego słowa znaczeniu.

Trzymam kciuki za twoją samodzielną wyprawę i z zapałem będę śledzić bloga tym razem już bez mojego udziału. (((( buuuuuuuuu

I jak to dłuuuuuuugie spacery, rozmowy, zwariowane teorie nad oceanem mogą zmienić życiowe plany...YEAH !

i to by było na tyle

pograbisz
pograbisz - 2009-10-25 22:42
bo Syla to najlepsza kompanka ever )))

A.O.
A.O. - 2009-11-05 10:43
No cóż. Jedno się skończyło, a drugie się zaczęło 03.11.2009 o 11.30 na dworcu PKP we Wrocławiu. Tak jak w pierwszej podróży będę kibicował w drugiej. Powodzenia córcia.

Zasoby: 52 wpisy52 134 komentarze134 394 zdjęcia394 0 plików multimedialnych0

11.05.2009 - 25.02.2010